Как заставить ОСМД работать, или сменить руководство?

Jurist-sg
Администратор
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 27 май 2018, 11:15

Как заставить ОСМД работать, или сменить руководство?

Сообщение Jurist-sg » 05 мар 2019, 10:00

Нужно инициировать проведение общего собрания совладельцев ОСМД.
Порядок организации общего собрания должен быть прописан в уставе, необходимо с ним ознакомиться.
(Согласно «Общетипового устава» -
5. Загальні збори скликаються і проводяться правлінням об’єднання або ініціативною групою з не менш як трьох співвласників.
Правління (ініціативна група) не менше ніж за 14 днів до дати проведення загальних зборів вручає кожному співвласнику під розписку або направляє рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в будинку, письмове повідомлення про проведення загальних зборів. У повідомленні про проведення загальних зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.

Загальні збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх співвласників або їх представників.

Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у будинку. Якщо одна особа є власником квартир (квартири) та/або нежитлових приміщень, загальна площа яких становить більш як 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень будинку, кожний співвласник має один голос незалежно від кількості та площі квартир або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.)
Если хотите изменить руководство ОСМД - нужно заручиться поддержкой большинства, или хотя б их "невмешательством".
Инициирование и проведение собрание должно четко соблюдать законодательству. Это основная причина отмены решений общего собрания судами.
Все виды юридических услуг. Дистанционное сотрудничество. Представительство в судах. Вопросы можно задать в Viber, WhatsApp, Telegram 0732892526.